Diilerimme

tr>

tr>

TW STEEL
Hannun Kello Vilppaankatu 2 FORSSA www.hannunkello.com
Sutelan Kello ja Kulta Hakamäentie 1 KOTKA www.kultakauppa.net
Tulisalo Koulukatu 14 SEINÄJOKI www.tulisalo.com
Keskisen Kello Onnentie 7 TUURI www.keskisenkello.fi
BRAUN RANNEKELLOT
Aika Asema Aleksanterinkatu 52B /Stockmann -1krs HESLINKI www.aika-asema.fi
BRAUN HERÄTYSKELLOT
Kello ja Kulta Pulkkinen Kauppakeskus Ainoa ESPOO www.pulkkinen.info
Laatukoru Entresse Siltakatu 11 ESPOO www.laatukoru.fi
Laatukoru Sello Leppävaarankatu 3-9 ESPOO www.laatukoru.fi
Laatukoru Iso Omena Piispansilta ESPOO www.laatukoru.fi
Laatukoru Lippulaiva Espoonlahdenkatu 4 ESPOO www.laatukoru.fi
Jaakon Kello Fredrikinkatu 3 HAMINA
Kello ja Kulta Pakkanen Sibeliuskatu 32 HAMINA www.koruverkko.fi
Kultaseppä S. Lagerroos Vuorikatu 15-17 HANKO
Kultasepänliike Rantanen Virtakatu 8 HEINOLA www.kultaliikerantanen.fi
Kultasepänliike Montin Mannerheimintie 20 / Kauppakeskus Forum HELSINKI www.kultamontin.fi
Aika Asema Aleksanterinkatu 52B /Stockmann -1krs HELSINKI www.aika-asema.fi
Malmin Korupaja Markkinatie 6 HELSINKI www.korupaja.fi
Kelloseppien Työhuone Hämeentie 20 HELSINKI www.kelloseppientyohuone.fi
Laatukoru Helsinki Pohjoisesplanadi 35 HELSINKI www.laatukoru.fi
Laatukoru Itis Itäkatu 1-5 A 48 HELSINKI www.laatukoru.fi
Timanttiset Kultakello Itis Itäkatu 1-5 A 8 HELSINKI www.timanttiset.fi
Suomen Kultakello Keskuskatu 3 HELSINKI www.suomenkultakello.fi
Kello ja Kulta Widemark Arkadiankatu 10 HELSINKI www.kellojakultawidemark.fi
J.A. Tarkiainen Mikonkatu 3 HELSINKI www.tarkiainen.fi
Kello- ja Kultaliike Piekäinen Mannerheimintie 100 HELSINKI www.piekainen.fi
Pitäjänmäen Kello ja Kulta Takomotie 33 HELSINKI www.pitajanmaenkellojakulta.fi
Kellokeskus Laine Raatihuoneenkatu 10 HÄMEENLINNA www.kellokeskuslaine.fi
Timanttiset Kultavirta Tiiriö Wartiamäentie 2 HÄMEENLINNA www.timanttiset.fi
Kulta Linna Raatihuoneenkatu 14 HÄMEENLINNA www.kultalinna.fi
Kultatäthi Prisma HYLLYKALLIO www.kultatahti.com
Watch Service Finland Kankurinkatu 4-6 HYVINKÄÄ www.watchservice.fi
Laatukoru Willa Hämeenkatu 9 HYVINKÄÄ www.laatukoru.fi
Piilin Kello ja Kulta Vuoksenniskantie 78 IMATRA www.piilinkellojakulta.com
Kelloliike Sivonen Kirkkokatu 27 JOENSUU
Timanttiset City Kulta Kangasala Mäkirinteentie 10 KANGASALA www.timanttiset.fi
M.Broman Kauppiaankatu 4 KARJAA www.bromans.fi
Kauniaisten Kello ja Kulta Promenadi 1 KAUNIAINEN
Kultatäthi S-Market KAUHAJOKI www.kultatahti.com
Kultatäthi Kauppatie 64 KAUHAVA www.kultatahti.com
Kultatäthi Kauppatie 82 KAUHAVA www.kultatahti.com
Kultasepänliike Montin Munkinmäentie 29 KIRKKONUMMI www.kultamontin.fi
Kiteen Kello & Kulta Ruotsalainen Kiteentie 16 KITEE www.kiteenkellojakulta.fi
Sutelan Kello ja Kulta Hakamäentie 1 KOTKA www.skjewelry.net
Puustjärven Kello ja Kulta Puijonkatu 23 KUOPIO www.puustjarvi.fi
Laatukoru TRIO Aleksanterinkatu 18 LAHTI www.laatukoru.fi
Kultasepänliike Aki Aro Kauppatie 1 LAIHIA www.akiaro.fi
Suomen Kultakello Kauppakatu 32 LAPPEENRANTA www.suomenkultakello.fi
Timanttiset Lohja Laurinkatu 37-41 LOHJA www.timanttiset.fi
Kelloliike J. Mäkelä Laurinkatu 37-41 LOIMAA www.kelloliikejmakela.fi
Timanttiset Loimaa Aleksis Kivenkatu 7 LOIMAA www.timanttiset.fi
Kello & Kulta J. Karvonen Kuningattarenkatu 11 LOVIISA www.jacce.fi
Hasses Ur & Guld Torggatan 13A MARIEHAMN www.hasses.ax
Graanin Kulta Graanintie 1 MIKKELI www.kelloliikepylvanainen.fi
Kelloliike V. Pylvänäinen Porrassalmenkatu 25 MIKKELI www.kelloliikepylvanainen.fi
Kulta ja Kello Matiskainen Porrassalmenkatu 13 MIKKELI www.ykkospalkinto.fi/
Markun Kello & Koru Seppälän Puistotie 4 MÄNTTÄ www.markunkellojakoru.fi
Kelloseppä JHuuskonen Keskikuja 4 NUMMELA www.kelloseppa-jhuuskonen.fi
City Gold Kauppiaskatu 9 PARAINEN
Kello-Kulta Syrjänen Parkanontie 53 PARKANO
Smedlunds Uraffär Isokatu 15 PIETARSAARI
Timanttiset Pori Liisankatu 2-4 PORI www.timanttiset.fi
Olle Andersson Lundinkatu 22 PORVOO www.olleandersson.fi
Kellosepänliike Karvonen Piispankatu 19 PORVOO www.kultaaon.com
Me.Korut ja Kellot Porintie 4 RAUMA www.korutjakellot.fi
Timanttiset Rauma Kauppakatu 3 RAUMA www.timanttiset.fi
Kello ja Kulta Pulkkinen Rinteenkulma ROVANIEMI www.pulkkinen.info
Timanttiset Kello ja Kulta Jokinen Turuntie 10 SALO www.timanttiset.fi
Timanttiset Kello ja Kulta Plaza Vilhonkatu 8 SALO www.timanttiset.fi
Kello-Optiikka Nyyssönen nyyssonen SASTAMALA www.nyyssonen.fi
Timanttiset Kulta-Center Olavinkatu 53 SAVONLINNA www.timanttiset.fi
Tulisalo Koulukatu 14 SEINÄJOKI www.tulisalo.com
Kultatäthi CM Päivölä SEINÄJOKI www.kultatahti.com
Uimola Torikeskus SEINÄJOKI www.kultatahti.com
Kello- ja Kihla-Aitta Joensuuntie 16 SOMERO www.kellojakihla-aitta.fi
Kello Pellinen Rautalammintie 13 SUONENJOKI
Kelloliike H.Roos Pitkäkatu 17 TAMMISAARI
Pirkan Kello Kuninkaankatu 19 TAMPERE www.pirkankello.fi
Kalevan Kello Tuomiokirkonkatu 17 TAMPERE www.kalevankello.fi
Laatukoru Hatanpään Valtatie 1 TAMPERE www.laatukoru.fi
Kultaseppä Kivikoski Eerikinkatu 15 TURKU www.kelloliikesalonen.fi
Kelloliike Salonen Satakunnantie 8 TURKU www.kivikoski.fi
Kulta- ja Kelloliike Viitanen Humalistonkatu 8 TURKU www.kultajakelloliike.fi
Keskisen Kello Onnentie 7 TUURI www.keskisenkello.fi
Järven Kello ja Kulta Alinenkatu 30 UUSIKAUPUNKI www.kellojakultaonline.fi
Hovisepät Alatori VAASA www.hovisepat.fi
Laatukoru Jumbo Vantaanportinkatu 3 VANTAA www.laatukoru.fi
Jukan Kultakuume Tikkuraitti 16 VANTAA www.jukankultakuume.fi
Kelloliike Tammelin Kauppakatu 13 ÄÄNEKOSKI www.kelloliiketammelin.fi